Untitled Document Untitled Document

Tel: 0555 297 81 18 | Mail: info@AgroMach.com.tr


Untitled Document

Hakkımızda

 

Toprağı berekete dönüştüren ve çevre dostu Luxs traktörler sloganı ile Türkiye yollarına çıkıyor. AGROMACH Firmasının titiz araştırmaları ve özellikle çevreye verdiği önem nedeniyle Luxs traktörler 35Hp den 180Hp aralığında 50 tipte kabinli ve kabinsiz olarak üretimi ile çiftçinin emeğinin karşılığını sağladığı kolaylık ve hizmeti ile pazarda güçlü bir rakip olarak geleceğe hizmet anlayışı ile üretime hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz EURO3 emisyon standartlarında, EEC tip onaylı, PERKINS motor, CARRARO şanzıman ile üretilecek olup kabin içi rahatlığı, rahat sürüş tekniğinin yanı sıra CPRS sistemi ile takip edilmesi hedeflenmektedir. AGROMACH’ın deneyimli Mühendisleri ve teknik kadrosu ARGE çalışmaları ile tarım makineleri sektörünün yeniliklerini hem takip etmekte hem de kendi ürün yelpazesini geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir

AGROMACH firması çalışma grubunda  özellikle madencilik sektöründe  yol, baraj, inşaat sektör, hafriyat sektöründe kullanılmak üzere  STRONG markası ile üretilen eskavatörler ile  Türkiye, Orta Asya,  Ortadoğu, Afrika, Latin Amerika ülkelerini kapsayan geniş satış, servis hizmeti yelpazesi ile makine sektöründe de  yatırımlarını hızla geliştirmektedir. Bu nedenle  1 ton ile 50 ton aralığında ekskavatörlerini piyasaya sunmaktan gurur duymaktadır. Loder ve grayder üreticisi olan LUQING marka ile loder ve grayderleri kullanıcı memnuniyeti satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile kullanıcı memnuniyeti titizliğine önem veren firmamız AGROMACH çatısı altında madencilik sektörüne de hizmet etmenin kıvancını yaşamaktadır.

Ulaşımın  zorlaştığı  hem maddi olarak hem de zaman acısından önem kazandığı günümüzde trafiğe ve ulaşım kolaylığına katkı vermek için firmamız FEIHAO Motor markasının model üretimleri olan scooter,.motorsiklet, atv ile ürün yelpazesini genişleterek ürün ve hizmette kalite anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Yakında otomobil, elektrikli araç, ticari araç, otobüs, midibüs, minibüs, kamyon, kamyonetlerinde ürün yelpazesine ekleyecektir.

Untitled Document

Ürün Yelpazemiz


Untitled Document